APARAATNE TERAAPIA NÄOLE 4 ÜHES

1.TEEMANTLIHVIMINE: Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. See soodustab naha uuenemist eriti tõhusalt. Puhastades ummistunud poorid ja eemaldades surnud naharakud aitab see ka ühtlustada jumet ning siluda kortsukesi — juba ühe seansiga. See on taskukohane võimalus naha värskendamiseks ja komplimente väärivaks noorenduseks! Vastunäidustuseks on põletikuline nahk, lahtised haavad, dermatoos.
teemantlihvimine

2. ULTRAHELIPUHASTUS: Näonaha puhastus ultraheli aparaadi abil, mis võimaldab nahka puhastada mustusest, naha rasust, surnud naharakkudest, komedoonidest.  Ultraheli aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Selline puhastus on valutu ja ei jäta nahale jälgi või turseid.Juba peale esimest protseduuri märgatav pooride ahenemine ja naha rasususe vähenemine. Ultraheliga saadav mikrovibratsioon, teeb nahale mikromassaaži, mille käigus paraneb töö rakutasandil, immuunsus, ainevahetus aktiveerub, võimeneb kudede uuenemine.

3. NÕELAVABA MESOTERAAPIA: Protseduuril kasutatav ultraheliaparaat aitab viia kontsentreeritud aktiivaineid sügavale nahka läbi elektroporatsiooni. Mesoteraapilise meetodi tegemisel ei kasutata ilusüste, kuid protseduuri tulemused sarnanevad ilusüstidega tehtud protseduurile. Juba pärast esimest seanssi on võimalik märgata positiivset efekti!
4. ULTRAHELIMIKROMASSAAŽ: Tänu kõrgsageduslikule vibratsioonile toimuv rakkude ja kudede ultrahelimikromassaaž pehmendab sügaval asuvat kiulist kudet ning suurendab selle elastsust.
Aparaadiprotseduuri järel kantakse nahale niisutav mask. Maski mõjudes tehakse kaelale ja dekolteele lõõgastav massaaž. Hoolitsuse lõppedes kantakse näole sobiv päevakreem.
HOOLITSUSE KESTUS: 60 min
HOOLITSUSE HIND: 75 €