Beauty New 4 ÜHES NÄOHOOLITSUS

TEEMANTLIHVIMINE+ULTRAHELIPUHASTUS+ NÕELAVABA MESOTERAAPIA+LIFTING (LIHASTE STIMULISATSIOON)
Näohoolitsus sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele , nii naistele kui meestele.

1.TEEMANTLIHVIMINE: Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. See soodustab naha uuenemist eriti tõhusalt. Puhastades ummistunud poorid ja eemaldades surnud naharakud aitab see ka ühtlustada jumet ning siluda kortsukesi — juba ühe seansiga. See on taskukohane võimalus naha värskendamiseks ja komplimente väärivaks noorenduseks! Vastunäidustuseks on põletikuline nahk, lahtised haavad, dermatoos.
teemantlihvimine

2. ULTRAHELIPUHASTUS: Näonaha puhastus ultraheli aparaadi abil, mis võimaldab nahka puhastada mustusest, naha rasust, surnud naharakkudest, komedoonidest.  Ultraheli aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Selline puhastus on valutu ja ei jäta nahale jälgi või turseid.Juba peale esimest protseduuri märgatav pooride ahenemine ja naha rasususe vähenemine. Ultraheliga saadav mikrovibratsioon, teeb nahale mikromassaaži, mille käigus paraneb töö rakutasandil, immuunsus, ainevahetus aktiveerub, võimeneb kudede uuenemine.

3. NÕELAVABA MESOTERAAPIA: Protseduuril kasutatav ultraheliaparaat aitab viia kontsentreeritud aktiivaineid sügavale nahka läbi elektroporatsiooni. Mesoteraapilise meetodi tegemisel ei kasutata ilusüste, kuid protseduuri tulemused sarnanevad ilusüstidega tehtud protseduurile. Juba pärast esimest seanssi on võimalik märgata positiivset efekti!4. LIFTING (LIHASTE STIMULISATSIOON): Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned sügavamaks ja nägu kaotab noorusliku kontuuri. Lifting on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Selles etapis tehakse näolihastele õrnalt harjutusi, et need taastaksid oma mahu ja toonuse ning lõdvestuksid näojooned. Sügaval asetsevad näolihased pingulduvad ja naharakkude ainevahetus aktiveerub.

HOOLITSUSE KESTUS: 65 min
HOOLITSUSE HIND: 75 €